اول از همه، آیا می‌توانیم کمی زمان بگذاریم تا شگفتی‌های فناوری هوش مصنوعی را درک کنیم. با پیشرفت‌های اخیر در هوش مصنوعی و مسیری که در پیش داریم، ممکن است به سرعت به تصاحب سرنوشت‌ساز Skynet نزدیک شویم. جدا از شوخی‌های ساده، حساب اینستاگرام @AI_ClothingDaily این طرح‌های گل‌دار تازه و خنک را به عنوان بخشی از مجموعه مفهومی Nike x Balmain Rococò برای ما به ارمغان می‌آورد.

مجموعه هوش مصنوعی Nike x Balmain Rococò

این مجموعه مفهومی تخیلی با استفاده از هوش مصنوعی ایجاد شده است. برخی از سیلوئت های معروف نایک را دوباره به تصویر می کشد تا جلوه ای خیره کننده داشته باشد. علیرغم برخی بحث‌ها در مورد استفاده از هنر هوش مصنوعی، این مجموعه خیلی سریع رسانه‌های اجتماعی را تحت تأثیر قرار داده است.

با الهام گرفتن از خطوطی مانند Nike Air Force 1، Airmax 97 و Vapourmax، طراحی ها نسبتاً عجیب و غریب هستند. AI_ClothingDaily برخی از عناصر جسورانه را در طراحی گنجانده است. در نتیجه شامل ترکیبی از الگوهای توری، گل و بال است که نمی تواند چشم را جلب کند.

طرح ها به گونه ای در چهره شما هستند که نادیده گرفتن آن آسان نیست و به سادگی توجه شما را می طلبد. با این حال، طرح ها برای همه نیست. یا بهتر است بگوییم، همه آنها برای همه نیستند. Air Force 1 مشکی رنگ احتمالاً همان چیزی است که من به راحتی می توانم آن را تهیه کنم. بقیه مجموعه Nike x Balmain Rococò کارهای بیشتری برای فعال کردن دندان شیرین من انجام می دهد. هر کفش ورزشی مرا یاد کیک عروسی می اندازد. فقط من؟

در طول سال‌ها، همکاری‌های مفهومی نایکی وجود داشته است. علاوه بر این، بسیاری از آنها چشم را جلب کرده و تخیل را برانگیخته اند. یکی از مجموعه های مفهومی مورد علاقه من، کانسپت Nike x Gucci AI + Photoshop از Michele Toressi است. اکنون، کانسپت Nike x Balmain دست خود را در آن رتبه‌های مشهور قرار داده است.

به طور کلی، این مجموعه یک پیشنهاد فوق العاده تازه از یک طراح است. به احتمال زیاد قبل از این در رادار بسیاری از مردم نبوده است، اما بدون شک باعث ایجاد یک دنبال کننده مشتاق و هیجان برای اتفاقات بعدی خواهد شد. با این حال، در حال حاضر، با این حال، ما درود می فرستیم و مشتاقانه منتظر بیت شجاع بعدی جادوی هوش مصنوعی هستیم.

17 thoughts on “کفش کیکی های نایکی تولید شده با استفاده از هوش مصنوعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.