بهترین برندهای لباس از اروپا از مواد بازیافتی یا ارگانیک برای ایجاد اقلام مد راحت، مقرون به صرفه و پایدار استفاده می‌کنند که شما را با وجدان خوش ظاهری شیک نشان می‌دهد.

اگر به لباس‌هایی که به صورت محلی برای تشویق اقتصاد دایره‌ای و کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای تولید می‌شوند، علاقه‌مندید، پس از آن لباس‌هایی را انتخاب کنید که با رعایت اصول اخلاقی و همه‌کاره ساخته شده‌اند که از محیط‌زیست و کارگران در زنجیره تامین مد محافظت می‌کنند.

خوشبختانه، بسیاری از برندهای پوشاک اروپایی به مشتریان آگاه گوش می دهند و تلاش های مداومی برای ارائه گزینه های ارزان و سازگار با محیط زیست انجام می دهند که لباس پوشیدن خوب و پایدار را آسان می کند.

من تحقیقات و کار سختی را برای شما انجام داده‌ام تا بتوانید از هر یک از مارک‌های پوشاک اروپایی محبوب زیر خرید کنید، زیرا می‌دانید که آنها لباس‌های مقرون به صرفه را تحت استانداردهای اجتماعی و محیطی بالا می‌سازند.

 

 1. Organic Basics

برند ارزان اروپایی

دسته بندی: لوازم اولیه، لباس راحتی، لباس زیر، لباس های فعال، لوازم جانبی

برای: زنان، مردان

از: کپنهاگ، دانمارک

ارزش ها: ارگانیک، بازیافتی، محلی، مرجوع

قیمت: 30 تا 90 دلار

Organic Basics یک برند مد پایدار است که با استفاده از پنبه ارگانیک، Tencel و مواد بازیافتی، لباس‌های زیر، لباس‌های استراحت و ملزومات را از نظر اخلاقی در اروپا تولید می‌کند.

Organic Basics متعهد به تولید مد پایدار است و تفکر پایدار را در مرکز هر کاری که انجام می دهد قرار می دهد. پایداری ماموریت اصلی آن است.

لیبل لباس روی پارچه های با کیفیت سرمایه گذاری می کند و لباس های خود را با در نظر گرفتن سادگی و کارایی طراحی می کند. همچنین صندوقی دارد که از فعالان مردمی و سازمان هایی که به بحران های زیست محیطی رسیدگی می کنند، حمایت می کند.

 

 1. Nudie Jeans

برند ارزان اروپایی

دسته بندی: پایه، جین، لباس بیرونی، لباس بافتنی، لباس راحتی، لباس زیر، لوازم جانبی

برای: زنان، مردان، کودکان

از: گوتنبرگ، سوئد

ارزش ها: ارگانیک، تجارت منصفانه، بازیافت شده، دست دوم

قیمت: 40 تا 180 دلار

Nudie Jeans یک برند جین اخلاقی از اروپا است که شلوار جین با کیفیت بالا و سایر موارد اولیه را می سازد. این شهر به دلیل پایداری، هم محیطی و هم اجتماعی، شناخته شده است.

Nudie Jeans یک جین شیک و سازگار با محیط زیست ارائه می دهد که از تجارت منصفانه و پنبه ارگانیک ساخته شده است. هدف آن ساخت دوستدار محیط‌زیست‌ترین شلوار جین بدون درمان یا شستشوی اضافی است.

Nudie Jeans روشی هوشمندانه تر برای مصرف را تشویق می کند. استانداردهای اجتماعی تایید شده توسط سازمان های شخص ثالث، از جمله بنیاد لباس منصفانه را تضمین می کند.

جدیدترین های باروس

پالتو و بارونی زنانه

کت مشکی مدل لیلی – کد 70016

1,298,000 تومان

پالتو و بارونی زنانه

کت کوتاه مدل عروسکی – کد 70015

1,180,000 تومان
+
ناموجود

پالتو و بارونی زنانه

پالتو مدل مرواریدی – کد 70013

1,680,000 تومان

پالتو و بارونی زنانه

پالتو مدل ال بری – کد 70012

1,480,000 تومان
طوسی

پالتو و بارونی زنانه

پالتو مدل دلبر – کد ۷۰۰11

1,580,000 تومان
فروش ویژه
1,190,000 تومان
فروش ویژه
1,150,000 تومان
فروش ویژه
سفید
مشکی
1,180,000 تومان
خرید لباس زنانه
 1. ASKET

برند ارزان اروپایی

دسته بندی: پایه، جین، لباس راحتی، لباس بیرونی، لوازم جانبی لباس زیر

برای: زنان، مردان

از: استکهلم، سوئد

ارزش ها: ارگانیک، شفاف

قیمت: 50 تا 120 دلار

ASKET بر ایجاد طیف وسیعی از موارد ضروری و اصول اولیه بی انتها برای هر کمد لباس تمرکز دارد. مجموعه‌ای دائمی از لباس‌های تولید شده، با کیفیت و جاودانه را ارائه می‌دهد که برای ماندگاری طراحی شده‌اند.

از سال 2015، ASKET مشتریان خود را تشویق می کند تا روی وسایل ضروری کمد لباس بی انتها سرمایه گذاری کنند. قیمت‌های آن منصفانه است، ساخت آن اخلاقی است و محصولات آن از استانداردهای فعلی بیشتر است.

ASKET می خواهد مصرف سریع را با قطعاتی که در آزمون زمان مقاومت می کنند ریشه کن کند. دنیایی با شلوغی کمتر، ضایعات کمتر، دود کمتر و آینه کمتر را متصور است.

 

 1. Hessnatur

برند ارزان اروپایی

دسته بندی: پایه، جین، لباس زیر، لباس راحتی، لباس فعال، لباس بیرونی، لباس خواب، کفش، کیف، لوازم جانبی

برای: زنان، مردان، کودکان

از: بوتزباخ، آلمان

ارزش ها: ارگانیک، بازیافت شده

قیمت: 10-80 دلار

Hessnatur یک برند مد اروپایی است که از پارچه‌های پایدار و طبیعی، لباس‌ها، لباس‌های زیر، لباس‌های استراحت، و لباس‌های خواب را تولید می‌کند که به محیط زیست و مردم احترام می‌گذارد.

Hessnatur با استفاده از مواد و فرآیندهای سازگار با محیط زیست، مد مقرون به صرفه و پایدار را برای زنان، مردان و کودکان ایجاد می کند. طیف گسترده ای از لباس های گیاهی را با استفاده از الیاف طبیعی خالص برای محافظت از حیوانات و پوست شما طراحی می کند.

این برند متعهد به مد پایدار است که به منابع طبیعی، کیفیت بالا و طراحی جاودانه احترام می گذارد. این اطمینان حاصل می کند که از افرادی که لباس های خود را می سازند مراقبت می کند.

 

 1. Living Crafts

برند ارزان اروپایی

دسته: لوازم اولیه، لباس راحتی، لباس زیر، لباس خواب، لباس بافتنی، لباس بیرونی، جین، لوازم جانبی

برای: زنان، مردان، کودکان

از: سلبیتس، آلمان

ارزش ها: ارگانیک، تجارت منصفانه، وگان، شفاف

قیمت: 10 تا 130 دلار

 

Living Crafts یک برند لباس ارگانیک آلمانی است که مد سبز و منسوجات طبیعی را برای نوزادان، کودکان، زنان و مردان طراحی و به فروش می رساند. دو بار در سال مجموعه های جدیدی ایجاد می کند.

برند پوشاک ارگانیک به لطف برش های بی انتها، کیفیت بادوام و بالاترین راحتی، لباس هایی را تولید می کند که چندین سال دوام می آورد. مراقب است که اقلام مد خود را از نظر زیست محیطی تولید کند.

Living Crafts بدن و رومپر، تی‌شرت و شلوار برای بچه‌ها، بلوز زنانه، و پیراهن‌های مردانه ساخته شده از پنبه ارگانیک دارای گواهینامه GOTS را ارائه می‌دهد.

Living Crafts مشتاق است که از نظر زیست محیطی با دستورالعمل های دقیق زیست محیطی برای فرآیندهای تولید و تولید مسئولیت پذیر باشد. این برند تنها از منابع تجدیدپذیر برای تولید تمام لباس های خود استفاده می کند.

 

 1. Veja

برند ارزان اروپایی

دسته: کفش کتانی، کفش

برای: زنان، مردان

از: پاریس، فرانسه

ارزش ها: ارگانیک، بازیافتی، وگان، تجارت منصفانه، صنایع دستی

قیمت: 120 تا 150 دلار

 

Veja یک برند کفش و لوازم جانبی فرانسوی است که مجموعه ای از کفش های کتانی پایدار برای مردان و زنان را به فروش می رساند. این شرکت کفش، کیف و لوازم جانبی سازگار با محیط زیست را بین 1800 خرده فروش در 45 کشور توزیع می کند.

Veja کفش های خود را با استفاده از نسبت زیادی از مواد بازیافتی تولید می کند. فرآیند چرخش آن پارچه ای هوشمند، قابل تنفس و ضد آب ایجاد می کند.

Veja از مواد ارگانیک، منبع یابی تجارت منصفانه و ترویج شفافیت در زنجیره تامین خود استفاده می کند. در حال حاضر بیش از 4 میلیون جفت کفش کتانی پایدار در سراسر جهان فروخته است.

Veja یکی از معدود مکان‌های عالی است که می‌توانید کفش‌های مقرون به صرفه، کلاسیک و شیک بخرید. هدف آن ساخت اکولوژیکی ترین کفش های کتانی ممکن است.

 

 1. NA-KD

برند ارزان اروپایی

دسته بندی: پایه، جین، لباس بیرونی، لباس بافتنی، لباس زیر، لباس شنا، لباس شب، لوازم جانبی

برای خانم ها

از: گوتنبرگ، سوئد

ارزش ها: ارگانیک، بازیافت شده

قیمت: 20 تا 120 دلار

 

NA-KD یک بازار مد نسل بعدی است، یک پناهگاه خرید آنلاین مبتنی بر تلفن همراه برای معتادان به مد در سراسر جهان. مجموعه‌ای پایدار از لباس‌های زنانه، از جمله لباس‌های شیک و زیبا و مقرون به صرفه را ارائه می‌دهد.

NA-KD بسیاری از برچسب های مختلف لباس در سراسر جهان را با قیمت های مختلف به فروش می رساند و طیف وسیعی از لباس ها، کفش ها و لوازم جانبی را با نام تجاری خود طراحی می کند.

برند NA-KD یکی از سریع‌ترین برندهای در حال رشد در رسانه‌های اجتماعی است. برای راه‌اندازی مجموعه‌های جدید، مرتباً با اینفلوئنسرهایی مانند آندریا هدنستد، آنیکا تلر، آسترید اولسن، کامیل بوتن، دیلارا آوچی، پاملا ریف، کریستین سوندبرگ و غیره همکاری می‌کند.

 

 1. G-Star RAW

برند ارزان اروپایی

دسته بندی: پایه، جین، لباس بیرونی، کفش، لوازم جانبی

برای: زنان، مردان، کودکان

از: آمستردام، هلند

ارزش ها: ارگانیک، بازیافت شده

قیمت: 90 تا 190 دلار

G-Star RAW یک شرکت مد اروپایی است که از سال 1989 لباس های طراحان و جین زنانه و مردانه تولید می کند. این شرکت از لباس های نظامی با توجه شدید به جزئیات الهام گرفته است.

G-Star RAW متخصص در جین خام، شسته نشده، فرآوری نشده است و طرح های اصلی را با ساخت جیب های خاص و استفاده از تزئینات ارائه می دهد.

برچسب هلندی جین های لوکس را برای خیابان ها با سایه های متمایز و مواد پایدار مانند پنبه ارگانیک، کتان و کنف ایجاد می کند.

G-Star RAW روی نوآوری پایدار سرمایه گذاری می کند و آن را در هر کاری که انجام می دهد گنجانده است. هدف آن ایجاد جین با کیفیت آینده با احترام به مردم و کره زمین به شیوه ای شفاف است.

 

 1. Monki

برند ارزان اروپایی

دسته بندی: پایه، جین، لباس بافتنی، لباس راحتی، لباس بیرونی، لباس شنا، لباس زیر، لباس خواب، کیف، لوازم جانبی، کفش، جواهرات

برای: زنان، مردان، کودکان

از: گوتنبرگ، سوئد

ارزش ها: ارگانیک، بازیافتی، وگان، نوآورانه، فراگیر

قیمت: 30 تا 90 دلار

 

Monki یک برند داستان سرایی اروپایی است که مدهای راحت، زیبا، مد روز و هیجان انگیز را با قیمت های رقابتی ارائه می دهد و هدف آن مهربانی با جهان و مردم آن است.

Monki در سبک اسکاندیناویایی با سبک خیابانی خلاق تخصص دارد و تماماً در مورد شجاع، دوستانه و سرگرم کننده است و در عین حال به زنان جوان قدرت می دهد تا برای خود و دیگران بایستند.

monki اصول مد شیک و مقرون به صرفه، لباس، شلوار جین، لباس بافتنی، لباس شنا، لباس بیرونی، کفش، کیف و لوازم جانبی را ایجاد می کند. این برند هر قطعه ای را طراحی می کند تا تأثیر مثبتی داشته باشد و لوازم ضروری پایدار برای کمد لباس مدرن را بفروشد.

 

 1. COS

برند ارزان اروپایی

دسته بندی: پایه، جین، لباس، لباس بافتنی، لباس راحتی، لباس بیرونی، لباس شنا، لباس زیر، کیف، لوازم جانبی، کفش، جواهرات

برای: زنان، مردان، کودکان

از: گوتنبرگ، سوئد

ارزش ها: ارگانیک، بازیافتی، وگان، مینیمالیستی

قیمت: 30 تا 90 دلار

 

COS یک برند پوشاک سوئدی است که مدهای راحت، زیبا و جاودانه را با قیمت‌های رقابتی ارائه می‌کند و هدف آن مهربانی با جهان و مردم آن است.

COS با استفاده از مواد ارگانیک مانند پنبه و کنف، لباس های اوقات فراغت، لباس کار، لباس شنا، لباس زیر، کفش و لوازم جانبی برای مردان، زنان و کودکان را با قیمت مناسب ایجاد می کند.

این برند هر لباسی را طوری طراحی می کند که ماندگاری آن فراتر از فصل باشد. لوازم ضروری کلاسیک و شیک برای کمد لباس مدرن را می فروشد.

فلسفه مد آن طراحی نوآورانه را با سبک ماندگار ترکیب می کند. لباس های آن با شعار “بهتر بخر. برای همیشه نگه دار” ساخته شده است. آنها ساده، زیبا و بسیار کاربردی هستند.

 

 1. Ecoalf

برند ارزان اروپایی

رده: اصول اولیه، لباس بیرونی، لباس یوگا، لباس بافتنی، کیف، کفش، لوازم جانبی

برای: زنان، مردان، کودکان

از: مادرید، اسپانیا

ارزش ها: طبیعی، بازیافتی، وگان، B Corp، پس دادن

قیمت: 30 تا 260 دلار

 

Ecoalf یک برند مد اسپانیایی است که لباس‌های ارزان، اخلاقی و پایدار تولید می‌کند که کاملاً از مواد بازیافتی و بازیافتی ساخته شده‌اند تا تأثیرات زیست‌محیطی آن را کاهش دهند.

Ecoalf دارای گواهی Bluesign و Oeko-Tex است و لباس های خود را تحت مقررات REACH تولید می کند. بسیاری از سازمان های شخص ثالث مطابقت تامین کنندگان Ecoalf با بالاترین استانداردهای اجتماعی مانند BSCI، SA 8000 و SMETA را تأیید می کنند.

Ecoalf لباس های مقرون به صرفه ای را برای زنان، مردان و کودکان ارائه می دهد که با مواد گیاهی و سبک ساخته شده اند. آنها راحت، پایدار، متناسب و شیک هستند. Ecoalf از مواد سازگار با محیط زیست مانند پلی استر بازیافتی و نایلون بازسازی شده استفاده می کند.

 

 1. kuyichi

برند ارزان اروپایی

دسته بندی: پایه، جین، لباس بافتنی، لباس بیرونی، لوازم جانبی

برای: زنان، مردان

از: اوترخت، هلند

ارزش ها: ارگانیک، بازیافتی، وگان

قیمت: 100 تا 120 دلار

 

Kuyichi یک برند مد اروپایی است که در سال 2000 تأسیس شد و نام آن از خدای رنگین کمان K’uychi یا Coichi مورد پرستش اینکاها گرفته شده است که با باروری مرتبط است و رنگ و مثبت را به زمین و همه موجودات زنده می آورد.

kuyichi پس از بازدید از مزارع پنبه Oro Blanco، پرو شروع کرد که تأثیر فاجعه بار صنعت پنبه بر مردم و طبیعت را آشکار کرد.

این اولین برند جین است که در سال 2003 شلوار جین را از 100% پنبه ارگانیک روانه بازار کرد. هدف آن ایجاد زنجیره تولیدی بود که به نفع همه باشد.

kuyichi می‌خواهد یک برند پیشگام و آگاه به سبک باقی بماند که نسل‌های جوان را به پوشیدن شلوار جین ارگانیک ترغیب می‌کند. مجموعه‌هایی را ایجاد می‌کند که فراتر از فصل ماندگاری دارند، از جمله موارد ضروری بی‌انتها، با تناسب کامل و کیفیت برتر.

جدیدترین های باروس

پالتو و بارونی زنانه

کت مشکی مدل لیلی – کد 70016

1,298,000 تومان

پالتو و بارونی زنانه

کت کوتاه مدل عروسکی – کد 70015

1,180,000 تومان
+
ناموجود

پالتو و بارونی زنانه

پالتو مدل مرواریدی – کد 70013

1,680,000 تومان

پالتو و بارونی زنانه

پالتو مدل ال بری – کد 70012

1,480,000 تومان
طوسی

پالتو و بارونی زنانه

پالتو مدل دلبر – کد ۷۰۰11

1,580,000 تومان
فروش ویژه
1,190,000 تومان
فروش ویژه
1,150,000 تومان
فروش ویژه
سفید
مشکی
1,180,000 تومان
خرید لباس زنانه
 1. Mud Jeans

 

برند ارزان اروپایی

دسته بندی: پوشاک، لوازم جانبی

برای: زنان، مردان

از: لارن، هلند

ارزش ها: ارگانیک، بازیافتی، گیاهی، B Corp، اجاره ای

قیمت: 120 تا 150 دلار

 

Mud Jeans یک برند جین پایدار است که در سال 2013 توسط Bert van Son تأسیس شد و در هلند مستقر است. به طور پایدار و اخلاقی شلوار جین با کیفیت بالا را برای زنان و مردان می سازد.

پس از 30 سال تجربه در صنعت مد و درک اینکه چقدر کثیف و ناعادلانه است، برت برند جین خود را راه اندازی کرد تا شلوار جین اخلاقی را در دسترس افراد بیشتری قرار دهد.

هدف این برند جین تغییر صنعت مد است. این شلوار جین، تاپ، شورت و ژاکت با پنبه ارگانیک مطابق با اصول اقتصاد دایره ای ایجاد می کند.

 

 1. Bleed Clothing

برند ارزان اروپایی

دسته بندی: پایه، جین، لباس شنا، لباس فعال، لباس بافتنی، لباس بیرونی، لباس راحتی، کفش، لوازم جانبی

برای: زنان، مردان

از: هلمبرشتس، آلمان

ارزش ها: ارگانیک، بازیافتی، وگان

قیمت: 90 تا 110 دلار

 

Bleed Clothing یک برند اروپایی پوشاک و کفش پایدار است که هدف آن القای یک سبک زندگی پایدار است که به راحتی در زندگی روزمره شما ادغام می شود.

Bleed Clothing یک تجارت خانوادگی مستقل با تیمی متشکل از ده نفر است که سخت تلاش می کنند تا از خونریزی طبیعت جلوگیری کنند. مجموعه‌ای از لوازم اولیه ارگانیک، جین، لباس شنا، لباس‌های فعال، لباس بافتنی، لباس‌های بیرونی، و لباس‌های راحتی برای زنان و مردان را ارائه می‌دهد.

این برچسب از نسبت بالایی از پارچه های طبیعی و ارگانیک مانند پنبه ارگانیک، کتان، کنف و چوب پنبه استفاده می کند. همچنین از لیوسل ساخته شده با خمیر چوب از جنگل های پایدار دارای گواهی FSC استفاده می کند.

Bleed Clothing از هیچ ماده حیوانی برای تولید لباس های خود استفاده نمی کند. علاقه زیادی به ایجاد لباس‌های زیست‌محیطی، گیاهی و منصفانه دارد که از مردم، حیوانات و کره زمین محافظت می‌کند.

 

 1. ARMEDANGELS

برند ارزان اروپایی

دسته بندی: پایه، لباس های فعال، لباس بافتنی، جین، لوازم جانبی

برای: زنان، مردان

از: کلن، آلمان

ارزش ها: ارگانیک، تجارت منصفانه، بازیافتی، وگان، پس دادن

قیمت: 30 تا 120 دلار

 

ARMEDANGELS یک برچسب مد آهسته است که لباس‌های اخلاقی و جاودانه برای زنان و مردان بدون مصالحه ایجاد می‌کند، از جمله لباس‌ها، شلوارهای ساق، شلوار جین، ژاکت‌ها و ژاکت‌های 100% بدون ظلم.

این شرکت انواع لباس های مقرون به صرفه را طراحی می کند که از مواد آلی و بازیافتی سازگار با محیط زیست ساخته شده اند. این محصولات اصولی، لباس ورزشی، جین، لباس بافتنی و لوازم جانبی را ارائه می دهد.

ARMEDANGELS لباس های خود را تحت استاندارد جهانی نساجی ارگانیک (GOTS)، بالاترین استانداردهای زیست محیطی، پایدار و اجتماعی برای الیاف ارگانیک تولید می کند.

این برند همچنین عضوی از بنیاد پوشاک منصفانه است که شرایط کاری اخلاقی دائمی و دستمزد منصفانه را برای همه کارگران کارخانه‌های نساجی در سراسر جهان تضمین می‌کند.

 

 1. Embassy of Bricks and Logs

برند ارزان اروپایی
برند ارزان اروپایی

دسته: اصول، لباس های بیرونی، لوازم جانبی

برای: زنان، مردان

از: برلین، آلمان

ارزش ها: تجارت منصفانه، ارگانیک، بازیافتی، وگان

قیمت: 80-460 دلار

 

Embassy of Bricks and Logs یک برند اروپایی سازگار با محیط زیست است که لباس های برتر را از مواد آلی و بازیافتی تولید می کند. کت، کت و پارک های زمستانی مقرون به صرفه و پایدار برای زنان و مردان ارائه می دهد.

این برند آلمانی متعهد به تولید مسئولانه و همچنین نظارت بر محیط زیست است. با راه حل های مبتنی بر پایداری به کارگران پوشاک، حیوانات و محیط زیست توجه می کند.

Embassy of Bricks and Logs لباس‌های گرم با لایه‌های ممتاز و سطح ضد آب کاربردی ایجاد می‌کند. قطعات آن چند منظوره، همه کاره و مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی سخت هستند.

 

 1. Moonchild Yoga Wear

برند ارزان اروپایی

دسته بندی: پوشاک، لوازم جانبی

برای خانم ها

از: آرهوس، دانمارک

ارزش ها: ارگانیک، بازیافت شده، پس دادن

قیمت: 50 تا 100 دلار

 

Moonchild Yoga Wear یک برند مد اروپایی است که لباس‌های فعال و لباس راحتی سازگار با محیط زیست را با الهام از رنگ‌ها و نورهای زیبای طبیعت اسکاندیناوی تولید می‌کند.

برند جامع یوگا و لباس ورزشی زنانه، مد پایدار را ترویج می‌کند و با بازپرداخت به کسانی که بیشتر به آن نیاز دارند، خوب عمل می‌کند.

این بوتیک که متعلق به یک زن است، بدون افت عملکرد، قطعات زیبا، زنانه و مینیمالیستی را برای یوگا، پیلاتس یا دیگر انواع حرکات طراحی می‌کند.

 

 1. Lanasia

20 مورد از بهترین برندهای محبوب و ارزان لباس اروپایی

دسته بندی: پایه، لباس شنا، لباس ورزشی، لباس راحتی

برای خانم ها

از: راگل، لیختن اشتاین

ارزش ها: بازیافتی، لوکس، پس دادن

قیمت: 60 تا 130 دلار

 

Lanasia یک برند لباس شنا پایدار است که توسط زنان برای زنان ساخته شده است. دو خواهر، لیزا ماریا و آنا سوفیا بک، ثابت می کنند که پایداری می تواند جذاب باشد.

این برند طراح لباس شنا و لباس ورزشی را از زباله های بازیافتی اقیانوس ها و دفن زباله ها تولید می کند. این طرح‌های مجلل ایجاد می‌کند که برای بدن زن پیشرو با اعتماد به نفس، زیبایی، جذابیت و ظرافت ارزش قائل است.

هدف این برند ایجاد جامعه ای از دوستداران مد آگاه و افزایش آگاهی در مورد مسائل جاری در جامعه پر مصرف ما و پیشبرد مفهوم آهسته مد است.

 

 1. Picture

برند ارزان اروپایی

دسته بندی: پایه، لباس ورزشی، لباس بیرونی، کیف، لوازم جانبی

برای: زنان، مردان، کودکان

از: گرزات، فرانسه

ارزش ها: ارگانیک، بازیافت شده، پس دادن

قیمت: 30 تا 90 دلار

 

Picture یک برند پوشاک پایدار است که لباس‌های ورزشی اخلاقی و لباس‌های بیرونی را از مواد طبیعی، ارگانیک، بازیافتی یا زیستی تولید می‌کند. این برند مد ماموریتی برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی دارد و همه جنبه های تجارت خود را در بر می گیرد.

Picture لباس های خود را در تایوان، چین و ترکیه با استانداردهای اجتماعی و کاری بالا تولید می کند. از سال 2008، این برند متعهد به رویکردی پایدار برای تولید پوشاک است.

خرده فروش کالاهای ورزشی در سال 2018 Picture For Good را ایجاد کرد، برنامه ای که بودجه و پشتیبانی فنی را برای پروژه های مسئول ارائه می کند. هدف آن حداکثر تأثیر مثبت با حمایت از اهداف محیطی و بشردوستانه است.

 

 1. Green Shirts

برند ارزان اروپایی

دسته بندی: پایه، لباس بافتنی، لباس بیرونی، لباس ورزشی، کیف، لوازم جانبی

برای: زنان، مردان

از: برگ، آلمان

ارزش ها: ارگانیک، تجارت منصفانه، بازیافتی، وگان، پس دادن

قیمت: 20 تا 80 دلار

 

Green Shirts یک برند مد تجارت منصفانه اروپایی است که در سال 2011 تأسیس شد و لباس های ارگانیک برای مردان و زنان تولید می کند. منسوجات مقرون به صرفه، شیک و شیک را ارائه می دهد.

برچسب مد به لحاظ زیست محیطی برای ایجاد سبزترین لباس های ممکن عمل می کند. از راه های جایگزین تولید برای ایجاد تجارت منصفانه و طرح های پایدار استفاده می کند.

Green Shirts با ساخت طرح های تی شرت برای دوستان نزدیک شروع به کار کرد و اکنون با هدف حفظ طبیعت، گسترش استانداردهای اکولوژیکی و تجارت منصفانه در صنعت نساجی جهانی است.

این برند پوشاک تولید محلی، روش‌های حمل و نقل بی‌خطر از نظر آب و هوا، انرژی‌های تجدیدپذیر و بسته‌بندی بازیافتی را تشویق می‌کند. با اهدای بخشی از سود خود از پروژه های زیست محیطی و تجارت منصفانه حمایت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.